Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2016 21:06
Film Tetris będzie thrillerem science-fiction. Budżet 80 mln dolarów
1423V

Film Tetris będzie thrillerem science-fiction. Budżet 80 mln dolarów

W ubiegłym roku pojawiły się informacje dotyczące filmu Tetris, jednak mało kto tak naprawdę wierzył, że ten projekt powstanie. Dzisiaj mamy konkretne informacje, które pozwalają przygotowywać się na trylogię. 

To nie jest żart. Redakcja Deadline informuje o produkcji zatytułowanej „Tetris”, która będzie thrillerem science-fiction. Producentem projektu został Larry Kasanoff, który w przyszłości stworzył między innymi Mortal Kombat, Mortal Kombat 2: Unicestwienie, Beowulf - pogromca ciemności, a ponadto tworzy kolejne dzieło z uniwersum Mortal Kombat (2017).

Kasanoff zapowiedział, że twórczość nie będzie „tym co myślimy”, ponieważ szykuje dla nas „ciekawą niespodziankę”. Tetris zostanie przygotowany przez nową wytwórnię Threshold Global Studios, której założycielami zostali Bruno Wu oraz Larry Kasanoff. Twórcy przeznaczyli na przygotowanie dzieła 80 mln dolarów i ma to być jeden z największych amerykańsko-chińskich projektów.  

Producentem wykonawczym filmu został Jimmy Ienner (Foodfight!, Gabinet figur woskowych, Dirty Dancing), natomiast efektami wizualnymi zajmie się Dane Smith (Deadpool, Star Trek: W nieznane, Paranormal Activity: Inny wymiar, Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II).

W planach jest stworzenie trzech opowieści. 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/05/17/tetris-movie-will-be-a-sci-fi-thriller-part-of-a-trilogy

Tagi: film larry kasanoff tetris

Nie przegap