Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.05.2016 11:19
Alienation dostało łatkę, która wprowadza do gry kilka potrzebnych udogodnień
600V

Alienation dostało łatkę, która wprowadza do gry kilka potrzebnych udogodnień

Alienation jest świetne - przekonaliśmy się o tym na własnej skórze ratując wielokrotnie Ziemię przed kosmicznym reżimem. Wraz z najnowszą łatką staje się jednak jeszcze lepsze!

Nie są to może ogromne zmiany, które odwracają rozgrywkę o 180 stopni, ale były one bardzo potrzebne. Poza poprawkami warto odnotować kilka najważniejszych zmian wprowadzonych przez deweloperów.

Przede wszystkim, gracze otrzymują możliwość, by wyjmować z broni rdzenie. Do tej pory, gdy włożyliśmy rdzeń do konkretnej giwery, to aby go odzyskać, musieliśmy zezłomować pukawkę. Ponadto autorzy dodali specjalny ekran zarządzania drużyną, który oglądać będziemy przed rozpoczęciem misji. Ostatnią ważna zmiana dodała aktywowanym punktom kontrolnym tarczę. Poprzednio odpalone checkpointy będą wybuchały, gdy odpalimy kolejne.

To są trzy najważniejsze dodatki. Z pomniejszych - dorzucono statystyki do ekranu postaci i bestiariusza, a bohaterowie wypadający poza mapę nie giną, a zostają teleportowani do swojej drużyny lub punktu kontrolnego.

 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/05/17/alienation-patch-lets-you-remove-cores-from-weapons-adds-pre-mission-squad-screen-more/

Tagi: