Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2016 16:04
Na PlayStation 4 zmierzają kolejne klasyki z PlayStation 2
1709V

Na PlayStation 4 zmierzają kolejne klasyki z PlayStation 2

Sony systematycznie wrzuca do biblioteki PlayStation 4 kolejne klasyki z PlayStation 2. Firma dzięki emulacji pozwala graczom ponownie zagrać w ulubione hity, które są upiększone między innymi pucharkami. Jeszcze w tym miesiącu gracze zapoznają się z wielką pozycją Media.Vision.

Kilka godzin temu w Sieci pojawiły się pucharki Wild Arms 3 – była to jednoznaczna wiadomość, że produkcja trafi w niedalekiej przyszłości na PlayStation 4. Sony postanowiło nie trzymać graczy w niepewności i potwierdziło datę premiery – znany klasyk trafi na PlayStation Store już 17 maja!

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że fani serii będą mogli zmierzyć się ze sporym wyzwaniem, ponieważ tytuł otrzymał 28 dzbanków i w tym platynę! Według dostępnych w Sieci informacji wymaksowanie projektu wymęczy zainteresowanych.

W Sieci można dostrzec również trofea Kinetica, ale akurat ta pozycja nie została jeszcze potwierdzona przez Sony. Futurystyczne wyścigi z PlayStation 2 nie doczekały się platyny.

W obu przypadkach gracze mogą szykować się na podbitą rozdzielczość, możliwość wykorzystywania elementów PlayStation 4 (Share Play, Gra zdalna, powiadomienie o aktywnościach,  obsługa drugiego ekranu z instrukcją dla PlayStation Vita i PlayStation App), czy też wspomniane pucharki. 

Klienci muszą przygotować około 63 zł.  

Źródło: http://gematsu.com/2016/05/wild-arms-3-ps4-launches-may-17-north-america

Tagi: emulacja Playstation 2 playstation 4 Sony