Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2016 14:32
Macie 48 godzin i tylko jedną szansę na wyeliminowanie celu - wyczekiwany kontrakt w końcu trafił do Hitman
661V

Macie 48 godzin i tylko jedną szansę na wyeliminowanie celu - wyczekiwany kontrakt w końcu trafił do Hitman

Przed premierą Hitman (2016) deweloperzy zapowiedzieli „Nieuchwytne Cele”, które od początku zapowiadały się na bardzo wymagającą i ciekawą przeprawę. Twórcy jednak nie śpieszyli się z dodaniem do pozycji tego elementu, ale już dzisiaj gracze mogą wyeliminować pierwszego pechowca.

Sergei Larin to pierwszy „Nieuchwytny Cel”. Gracze mają tylko 48 godzin na wyeliminowanie oponenta, ale podczas takiej zabawy nie możecie popełnić błędu. Gdy spudłujemy lub wywołamy niepotrzebny chaos, to przeciwnik ucieknie i już nigdy nie będziemy mogli go zabić. Każdy z graczy ma tylko jedną szansę, a jeśli Agent 47 umrze, to już nie będzie mógł zmierzyć się z tym rywalem.

Ciekawostką jest fakt, że Larin nie zostanie zaznaczony przez radar, nie dostrzeżemy go zmysłami – tylko na początku rozgrywki otrzymamy wstępne informacje, które mają nam pomóc odnaleźć nieszczęśnika.  

Bez wątpienia „Nieuchwytny Cel” to jeden z ciekawszych trybów i nie potrafię do końca zrozumieć, dlaczego autorzy nie wykorzystują potencjału tej koncepcji – przecież takie wyzwania powinny pojawiać się na serwerach przynajmniej raz na dwa dni i dzięki odpowiedniemu rankingowi gracze ścigaliby się w tej morderczej przyjemności.

Cel trafi do gry o 18:00.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hitman hitman (2016) IO Interactive Square Enix trailer zwiastun