SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2016 17:03
Tak rozpoczyna się rewolucja! Fabularny zwiastun i długi gameplay z Homefront: The Revolution
672V

Tak rozpoczyna się rewolucja! Fabularny zwiastun i długi gameplay z Homefront: The Revolution

Brytyjczycy z Dambuster Studios już w przyszłym tygodniu pozwolą nam zapoznać się z nową odsłoną Homefront. Gra trafiła już do redakcji, więc możemy spojrzeć na długi fragment rozgrywki, a ponadto wydawca opublikował fabularny zwiastun. Gameplay przedstawia pierwsze minuty w opanowanej Ameryce. 

Homefront: The Revolution wita graczy brudną i mroczną Ameryką. Piękny kraj został podbity bez walki i Koreańczycy narzucają mieszkańcom swoje prawa. Gra pod względem fabularnym zapowiada się naprawdę wyśmienicie, ponieważ deweloperzy z Wielkiej Brytanii odrobili zadanie domowe i stworzyli kawał przyjemnej historii.

Produkcja pewnie nie zarządzi, a tryb sieciowy trzeba traktować wyłącznie jako dodatek, ale pod względem opowieści gracze mogą oczekiwać klimatycznej przeprawy.  Wydarzenie mają trwać 30 godzin, więc fani rozbudowanych kampanii powinni pamiętać o tej premierze.

Dzisiaj możemy spojrzeć na fabularny zwiastun i godzinę rozgrywki, a całość prezentuje się naprawdę nieźle. Mam wrażenie, że autorzy faktycznie odrobili zadanie domowe i zajęli się wyeliminowaniem największych błędów. Trudno oczywiście oceniać projekt po fragmencie i trailerze, ale chętnie sprawdzę przygotowaną opowieść.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: dambuster studios deep silver gameplay homefront: the revolution techland zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Homefront: The Revolution
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 20.05.2016
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme