Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 16:03
Prezentacja Battlefield 5 odbędzie się w przyszłym tygodniu
959V

Prezentacja Battlefield 5 odbędzie się w przyszłym tygodniu

Wiele na to wskazuje, że fani strzelania nie będą w przyszłym tygodniu narzekać. Wcześniej pojawiły się plotki dotyczące ujawnienia tegorocznej odsłony Call of Duty, a w Sieci pojawiają się również informacje o specjalnym pokazie DICE, na którym zostanie odsłonięta nowa odsłona Battlefielda. [UPDATE]

Dziennikarze niemieckiej witryny Play3.de poinformowali, że zostali zaproszeni na światową premierę nowej odsłony Battlefielda. Wydarzenia ma odbyć się w piątek, 6 maja, a transmisje będziemy mogli śledzić o godzinie 22:00 za pośrednictwem Twitch.TV.

„Przyszłość Battlefielda nadciąga i zapraszamy na światową premierę. W dniu 6 maja ujawnimy kolejny kamień milowy dla serii Battlefield. Zapraszamy na spotkanie naszym kreatywnym zespołem z DICE.”

Warto na pewno dodać, że nie możemy spodziewać się wielkiego show. 12 czerwca odbędzie się specjalna impreza Electronic Arts, na której mamy otrzymać wszystkie szczegóły dotyczące produkcji.

Sytuacja wygląda naprawdę interesująco, ponieważ w czwartek ma odbyć się podobna impreza, jednak na którą zaprasza Inifnity Ward. Autorzy mają prezentować szerokiej publiczności nową odsłonę Call of Duty.

 

[Aktualizacja #1]

  • Imprezę potwierdzili dziennikarze IGN.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_4/news/battlefield_5_to_be_revealed_next_friday_may_6_reports.html

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts