Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2016 20:40
EA Sports docenia zawodnika Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Bramkarz w drużynie tygodnia!
1034V

EA Sports docenia zawodnika Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Bramkarz w drużynie tygodnia!

Jeśli gracie jeszcze w FIFA Ultimate Team, to mogliście dostrzec pewną ciekawostkę. Zawodnik z Termalica Bruk-Bet Nieciecza został doceniony przez deweloperów i trafił do najlepszej drużyny tygodnia. 

25 kwietnia w Krakowie odbył się bardzo zacięty pojedynek. Miejscowa Wisła rozegrała spotkanie z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza i mecz zakończył się wynikiem 2:2. Niby nic w tym dziwnego, jednak do ostatnich sekund to zawodnicy Białej Gwiazdy wygrywali (bramka w 90 minucie), ale w ostatniej akcji meczu do piłki doskoczył… Bramkarz Sebastian Nowak, który ustalił wynik.  

Ten wyczyn dostrzegli pracownicy EA Sports, którzy postanowili wrzucić zawodnika Ekstraklasy do Drużyny Tygodnia. Bramkarz mający zaledwie 64 punkty znalazł się na szerokiej ławce rezerwowych obok Filipe Luísa z Atletico Madryt, czy też Paco Alcácera z Valencii.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, która pokazuje, że nawet zawodnicy walczący o utrzymanie w naszej lidze mogą zabłysnąć na światowych boiskach. Poniżej możecie spojrzeć na wspomnianą bramkę Nowaka. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 16 fifa ultimate team