Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 20:56
Tak Koreańczycy opanowali Amerykę. Poznajcie APEX i Technologię Kontroli z Homefront: The Revolution
513V

Tak Koreańczycy opanowali Amerykę. Poznajcie APEX i Technologię Kontroli z Homefront: The Revolution

Dambuster Studio potrafi zachęcić do swojej najnowszej produkcji. Firma przygotowała 11 minutowy materiał ukazujący powstanie firmy APEX i zapowiadający wydarzenia z Homefront: The Revolution. Film przedstawia technologiczną rewolucję, przez którą upadły Stany Zjednoczone. 

Po co walczyć, gdy można podbić największego przeciwnika za pomocą technologii? Wizja Dambuster Studio jest wyjątkowo ponura, a zarazem… Przemyślana. Deweloperzy wpadli na bardzo ciekawy pomysł i postanowili przedstawić swoją koncepcję „nowoczesnej wojny”. Nikt nie musiał strzelać, nikt nie musiał ginąć, a Koreańczycy po przeprowadzonej akcji, zaoferowali USA swoją „pomoc”. Nie był to oczywiście łatwy proces i nie stało się to z dnia na dzień, ale cały plan został w wyborny sposób przedstawiony na poniższym materiale wideo.

Autorzy przygotowali świetny projekt, który pokazuje, że ich opowieść ma naprawdę głębokie dno. Sympatycznie prezentuje się również sama prezentacja – dobry montaż i ciekawa realizacja to w tym przypadku przepis na sukces.

Z każdym kolejnym materiałem przekonuje się, że Homefront: The Revolution przynajmniej w przypadku kampanii może nam zaoferować kawał ciekawej przygody. Nie możemy zapomnieć, że wydarzenia mają trwać około 30 godzin… 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dambuster studios homefront: the revolution Techland trailer zwiastun