Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 16:32
Xbox One dla Iron Mana? Xbox FR stworzył wyborną wersję konsoli
1174V

Xbox One dla Iron Mana? Xbox FR stworzył wyborną wersję konsoli

Entuzjaści modyfikowania sprzętów systematycznie ulepszają i zmieniają wszystkie konsole, jednak od czasu do czasu sprawę w swoje ręce biorą oficjalne firmy, które prezentują prawdziwe perełki. Francuski oddział Xboksa przygotował urządzenie z okazji premiery Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i odpicowany Xbox One wygląda wyśmienicie.  

Jeśli mam być szczery, to dawno nie widziałem tak dobrze przygotowanej konsoli. Motyw Iron Mana, podpisany kontroler i świecące elementy… Szkoda jedynie użytej białej farby, bo sprzęt podkręcony na czerwono wyglądałby kosmicznie.

Jak widać francuski oddział Xboksa postanowił z przytupem powitać Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – w sumie ja już byłem pewien, że film trafił do wszystkich zachodnich krajów, ale jak widać Francuzi musieli zaczekać na tę przyjemność odrobinę dłużej.

Jestem pewien, że taki Xbox One mógłby trafić do sprzedaży i na pewno znalazłoby się wielu chętnych na postawienie białego „klocka” obok telewizora. Podświetlenie wyglądałoby wybornie podczas nocnego strzelania! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: