Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 18:59
Lista trofeów Uncharted 4: Kres Złodzieja potwierdza - szykuje się najdłuższa odsłona w historii!
2882V

Lista trofeów Uncharted 4: Kres Złodzieja potwierdza - szykuje się najdłuższa odsłona w historii!

Pierwsi szczęśliwcy grają w Uncharted 4: Kres Złodzieja, więc w Sieci pojawiają się konkretne informacje na temat produkcji. Opublikowana lista trofeów potwierdza, że ostatnia przygoda Nathana Drake’a będzie długą przeprawą.

Niektórzy dorwali się do płytek z Uncharted 4: Kres Złodzieja i dzięki temu możemy spojrzeć na listę trofeów. Standardowo niektóre pucharki otrzymamy za przejście poszczególnych etapów, inne za zabijanie odpowiednią bronią, a niektóre wpadną na nasze konta za rozgrywkę sieciową.

Warto jednak spojrzeć na jeden srebrny puchar zatytułowany „Speedrun” – twórcy postanowili nagrodzić graczy za ukończenie tytułu w sześć lub mniej godzin! W przypadku poprzednich odsłon sugerowany czas przejścia pozycji przez Naughty Dog prezentował się następująco:

Jak widać deweloperzy znacząco „wydłużają” speedrun i możemy w tej sytuacji oczekiwać, że gra będzie faktycznie najdłuższą przygodą Nathana Drake’a! Do galerii wrzuciłem wszystkie pucharki, ale nie obawiajcie się o spoilery – niepożądane treści są ukryte.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Naughty Dog uncharted 4: a thief's end uncharted 4: kres złodzieja