Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2016 14:32
Spin-off Dragon Age pewniakiem? Producent wykonawczy z BioWare opublikował ciekawy film
583V

Spin-off Dragon Age pewniakiem? Producent wykonawczy z BioWare opublikował ciekawy film

Wiele na to wskazuje, że BioWare pracuje nie tylko nad Mass Effect: Andromeda. Producent wykonawczy wspomina o tajemniczym projekcie, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na E3 2016. 

Po tegorocznym Game Developers Conference pojawiła się informacje od dyrektora kreatywnego studia BioWare, który śmigał po imprezie w koszulce zapowiadającej nową grę. Odwiedzający wydarzenie nie zauważyli tej prezentacji, ale według plotek Alistair McNally miał nosić t-shirt z nazwą „Bull’s Chargers”. Gracze sugerowali w tamtym czasie nadejście spin-offu Dragon Age.

Temat dzisiaj powrócił, ponieważ producent wykonawczy tej serii – Mark Durrah – opublikował na Twitterze prezentację czerwonej książki. Na okładce pojawia się wieża i płomienie, które można oczywiście podłączyć z uniwersum smoków. Na pierwszej stronie pojawia się adnotacja „Tylko do użytku wewnętrznego. Własność BioWare/Electronic Arts”.

Czy możemy na tegorocznym E3 spodziewać się zapowiedzi? W Sieci zdania są w zasadzie jednoznaczne. Sytuacja jest oczywiście bardzo ciekawa, ponieważ nie możemy zapomnieć, że BioWare nadal kończy prace nad kolejną odsłoną Mass Effecta.   

Źródło: http://gamingbolt.com/a-new-dragon-age-game-executive-producer-teases-red-book

Tagi: bioware dragon age Electronic Arts mark durrah