Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2016 21:22
Elite: Dangerous dzieli się na 2 gry. Na Xbox One zagramy w Elite Dangerous: Arena!
430V

Elite: Dangerous dzieli się na 2 gry. Na Xbox One zagramy w Elite Dangerous: Arena!

Mamy świetną wiadomość dla sympatyków kosmicznych walk. Frontier Developments postanowiło podzielić Elite Dangerous również na konsolach i dzięki temu gracze mogą w bardzo niskiej cenie zgarnąć wyjątkową produkcję! 

W lutym wspominałem na PPE o spełnieniu przez deweloperów marzenia graczy i zaprezentowaniu Elite Dangerous: Arena. Gra jest tak naprawdę trybem PVP, który jest dostępny w standardowym Elite Dangerous, ale deweloperzy otrzymali od sympatyków pozycji setki próśb o wyciągnięcie z pozycji tego elementu.

Początkowo produkcja była dostępna wyłącznie na Steam, ale otrzymaliśmy pozytywną wiadomość dotyczącą pojawienia się zmagań PVP na Xboksie One. Tytuł można nabyć za zaledwie 29,99 zł i możecie mi wierzyć, że warto! Mam tylko nadzieję, że ta informacja trafi do jak najszerszego grona odbiorców, którzy chętnie zapoznają się z projektem. Zmagania PVP w Elite Dangerous to jeden z najmocniejszych aspektów projektu, ale w podstawce większość graczy wolała latać za przygodą, niż brać udział w pojedynkach.

Oczywiście gracze posiadający Elite Dangerous mogą normalnie nadal brać udział w starciach – wystarczy tylko włączyć zakładkę „Arena”. Dla ciekawskich tak przedstawiają się informacje o wyciągniętym trybie:

Lataj zwrotnymi myśliwcami i zmierz się z najlepszymi pilotami galaktyki w pojedynkach PvP. Pomimo prostego do opanowania sterowania gra ma w zanadrzu mnóstwo ciekawych niuansów kosmicznej walki, które odkryjesz dzięki rozwojowi swoich umiejętności. Wybierz statek oraz jego wyposażenie i przygotuj się na dynamiczną akcję podczas walki na arenie. Powalcz o prawo dołączenia do elity!  Elite Dangerous: Arena oferuje graczom znany z oryginalnej wersji tryb pojedynków CQC w samodzielnym wydawnictwie, które jest w pełni kompatybilne z potężną i stale rosnącą społecznością gry Elite Dangerous.

Źródło: Twitter.com

Tagi: elite dangerous: arena elite: dangerous xbox one