Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 16:01
Naughty Dog nie oszczędza. Zobaczcie „ostateczny zwiastun” Uncharted 4: Kres Złodzieja
2277V

Naughty Dog nie oszczędza. Zobaczcie „ostateczny zwiastun” Uncharted 4: Kres Złodzieja

Do premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja pozostało 15 bardzo długich dni. Jak przetrwać? Naughty Dog nam nie pomaga, ponieważ deweloperzy właśnie opublikowali wyjątkowy, „ostateczny zwiastun” ostatniej przygody Nathana Drake’a. Oglądajcie! 

Co będziemy robić przez najbliższe 15 dni? Sprawa nie będzie prosta, ale deweloperzy z Naughty Dog postanowili podkręcić atmosferę. Studio opublikowało „ostateczny zwiastun”, który musicie zobaczyć. Autorzy w wyborny sposób budują atmosferę przed wielką premierą.

10 maja zadebiutuje na rynku ostatnia przygoda Nathana Drake’a i możemy mieć pewność, że deweloperzy w odpowiedni sposób uczczą tego bohatera. Protagonista musi zapracować na wymarzoną emeryturę, ale na pewno nie będzie to łatwa i przyjemna misja.

Oczywiście to nie koniec atrakcji serwowanych przez Niegrzeczne Psiaki – twórcy pod koniec ubiegłego tygodnia zapowiedzieli, że będą nam teraz systematycznie przybliżać tryb sieciowy z najnowszego Uncharted. W konsekwencji możemy liczyć na krótkie filmiki zapowiadające warianty zabawy, mapy, a może nawet specjalne dodatki.

O poniższym zwiastunie nie mówię za wiele… Po prostu to trzeba zobaczyć i… Odliczać minuty do wielkiej premiery! ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: