Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.04.2016 11:19
Możliwe, że nowe Red Dead otrzyma podtytuł Renegades - kolejne źródło potwierdza mapę
2186V

Możliwe, że nowe Red Dead otrzyma podtytuł Renegades - kolejne źródło potwierdza mapę

Jak wiadomo, druga gra z serii Red Dead okazała się niesamowicie dopracowanym i genialnym kawałkiem kodu, który zapisał się w naszych sercach jako najlepsza produkcja traktująca o Dzikim Zachodzie. 

Nic zatem dziwnego, że chyba każdy z nas pragnie ujrzeć kolejne dzieło wywodzące się spod klawiatur Rockstar Games utrzymanego w tym samym settingu. 

Plotek o Red Dead 3 krążą już od ponad roku, zatem bardzo prawdopodobne wydaje się być to, iż kolejna gra tej ekipy będzie właśnie tym, na co tak bardzo czekamy. 

Całość potwierdzać ma mapka, która wyciekła jakiś czas temu, na której to można dojrzeć parę ciekawostek. Ale o nich już pisaliśmy, więc przejdźmy do najnowszych wieści.

A co dotarło do Sieci tym razem? A no, że przygotowywana dla nas produkcja nosić będzie tytuł Red Dead Renegades - a taka nazwa dawno temu też się przewinęła. Dodatkowo ma to być prequel do wydarzeń z Red Dead Redemption, a jeśli nazwa się zgadza, to cała koncepcja również. 

Na koniec Techradar dowiedział się z anonimowego, super hiper wiarygodnego źródła (taa), że mapa, która wyciekła jest tą, którą ujrzymy w nadchodzącym dziele.

To tylko kolejne plotki, ale wydają się w miarę układać w logiczną całość, ale i tak wszystkiego dowiemy się już na E3.

Tagi: plotka red dead 3 Red Dead Redemption 2 rockstar games