Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 19:02
Będziemy się bać! Zobaczcie pierwszą rozgrywkę z Outlast II
2161V

Będziemy się bać! Zobaczcie pierwszą rozgrywkę z Outlast II

Red Barrels w 2014 roku zaproponowało graczom przerażającą przeprawę po szpitalu psychiatrycznym. Twórcy oficjalnie rozpoczęli prace nad kontynuacją i możemy mieć pewność, że gra nas ponownie przerazi. Już pierwszy fragment rozgrywki ukazuje moc kreowanej opowieści.  

W październiku ubiegłego roku zobaczyliśmy krótki zwiastun Outlast II i od tego czasu czekaliśmy na jakiekolwiek konkrety. Gra ma zadebiutować na rynku w przeciągu najbliższych 8 miesięcy, więc autorzy postanowili zaostrzyć apetyt na przygotowaną historię i zezwolili na opublikowanie redakcji GameSpot pierwszej rozgrywki.

Jak to wygląda? Nie będę oceniał książki po pierwszych wersach, ale jestem zaintrygowany. Już pierwsza odsłona potrafiła mnie wystraszyć i mam wrażenie, że tym razem nie będzie gorzej. Twórcy porzucili szpital psychiatryczny i chcą nam zaoferować zupełnie inne umiejscowienie wydarzeń.

Oczywiście na dobry początek nie widzimy za wiele, ale tutaj może zadziałać wyobraźnia. Jeśli jesteście sympatykami gatunku, to powinniście wyczekiwać na najmniejsze informacje o pozycji. Red Barrels może w tym roku zamieszać! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay outlast ii red barrels