Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 19:55
Klimatyczny RPG od Square Enix zadebiutuje w lipcu. Zobaczcie zwiastun, rozgrywkę i screeny I Am Setsuna
1668V

Klimatyczny RPG od Square Enix zadebiutuje w lipcu. Zobaczcie zwiastun, rozgrywkę i screeny I Am Setsuna

Japończycy od lutego sprawdzają nową markę Square Enix, ale właśnie otrzymaliśmy dobrą wiadomość dla graczy z Zachodu. Firma potwierdziła datę premiery I Am Setsuna w Europie i jednocześnie opublikowała świeżutki zwiastun.

Należycie do grona graczy, którzy uważają, że dobrych jRPG-ów nigdy za wiele? To szykujcie gotówkę na dokładnie 19 lipca. W tym dniu zadebiutuje nowa marka Square Enix – I Am Setsuna – która od pierwszej zapowiedzi potrafi zaintrygować.

W produkcji poznamy losy tytułowej bohaterki, która nie ma łatwego życia. Młoda kobieta mieszka na śnieżnej wyspie, na którą systematycznie napadają demony. Z tego powodu mieszkańcy postanawiają złożyć ofiarę z kobiety i decydują, że to właśnie Setsuna ma umrzeć. W konsekwencji bohaterka wraz z dwoma towarzyszami wyrusza w podróż do miejsca, w którym ma poświęcić swoje życie.

Pozycją powinni zainteresować się między innymi sympatycy Chrono Trigger, ponieważ pozycja pod względem rozgrywki przypomina waśnie ten tytuł. Autorzy za pomocą oprawy starali się nawiązać do epoki 16-bitów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny klimatyczne materiały, które powinny Was zainteresować. Czekacie na ten ciekawy projekt Japończyków? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery i am setsuna Square Enix zwiastun