Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2016 17:25
Bethesda przedstawia rozgrywkę z The Elder Scrolls: Legends. Zapiszcie się do testów
704V

Bethesda przedstawia rozgrywkę z The Elder Scrolls: Legends. Zapiszcie się do testów

Od dłuższego czasu czekaliśmy na pozytywne informacje na temat The Elder Scrolls: Legends. Bethesda nie porzuciła tego projektu i właśnie otrzymaliśmy bardzo konkretny materiał ukazujący rozgrywkę, a ponadto zainteresowani mogą zapisać się do testów beta.  

Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls: Legends na ubiegłorocznym E3 i od tego czasu nie otrzymywaliśmy o produkcji żadnych informacji. Możemy mieć jednak pewność, że pozycja powstaje, a sama rozgrywka wygląda standardowo.

Jeśli w ostatnim czasie mieliście przyjemność zagrać w między innymi Hearthstone: Heroes of Warcraft, to w sumie jesteście gotowi na przyjemności stworzone w uniwersum  The Elder Scrolls. Podczas rozgrywki dwóch zawodników korzysta z wcześniej zebranych kart, układa postacie, korzysta z czarów i musi uważać na dostępną manę. W sumie jedyną ciekawą innowacją jest linia dzieląca pole bitwy, ale nie jest to wielka rewolucja.

W tytule pojawi się kampania, rozgrywka sieciowa, czy też specjalne areny, na których będziemy podnosić swoje umiejętności. Aktualnie Bethesda mnie specjalnie nie zachęciła do swojej karcianki i mam spore wrażenie, że gra to po prostu klon znanych pozycji. Jeśli jednak macie inne wrażenie, to możecie wpaść na stronę produkcji i zgłosić chęć uczestnictwa w testach beta.

Źródło: Twitter.com

Tagi: