Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2016 09:37
John Romero gotowy do ujawnienia nowej strzelaniny FPP - zobaczcie "zajawkę zajawki"!
947V

John Romero gotowy do ujawnienia nowej strzelaniny FPP - zobaczcie "zajawkę zajawki"!

Autor Wolfenstein 3D, Doom i Quake po dłuższej przerwie znów zamierza znaleźć się w świetle jupiterów. John Romero szykuje się do ujawnienia swojej najnowszej strzelaniny!

Już w styczniu John Romero zapowiadał, że przygotowuje dla nas nową grę z pomysłami "tak unikalnymi", że próżno szukać ich w innych produkcjach. Teraz Romero opublikował filmik YouTube na oficjalnej stronie swojego świeżo założonego studia Night Work Games. Materiał wideo jest swego zajawką zapowiedzi nowej "strzelaniny FPP", która ma zostać ujawniona już w poniedziałek, 25 kwietnia.

W filmiku możemy zobaczyć Adriana Carmacka, który był współtwórcą Doom i Quake. Gość spotyka się z tajemniczą zakapturzoną postacią, która okazuje się Luke'iem Skywalkerem - o przepraszam! - Johnem Romero. Zamiast miecza świetlnego sławny deweloper przekazuje Carmackowi myszkę i klawiaturę - narzędzia każdego twórcy gier i pecetowego gracza. Czy oznacza to zatem, że nowa strzelanina Romero przeznaczona będzie tylko na PC? Cóż, to całkiem możliwe. Wszystkie szczegóły poznamy już w poniedziałek...

 

Tagi: