Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2016 08:13
Oglądajcie film Star Fox stworzony przez autorów "Ghost in the Shell" i "Attack on Titan"
513V

Oglądajcie film Star Fox stworzony przez autorów "Ghost in the Shell" i "Attack on Titan"

Patrząc na oceny, które zbiera Star Fox Zero można powiedzieć, że opinie na temat tej produkcji są mocno podzielone. Nintendo nie przejmuje się jednak niektórymi niskimi ocenami i kontynuuje swoją kampanię reklamową.

Kluczowym punktem tej kampanii jest zapowiadany już wcześniej krótkometrażowy film animowany. Materiał został przygotowany przez zespół autorów z Production I.G. (twórcy Ghost in the Shell), WIT Studios (Attack on Titan) oraz przez Shigeru Miyamoto. Nie są to może najwyższe loty, jeśli chodzi o animację, ale to i tak soczysty kąsek dla fanów tej zasłużonej serii strzelanin.

Dziennikarze chwalą w recenzjach Star Fox Zero przyjemny gameplay, mocną ścieżkę dźwiękową, rozbudowane poziomy, solidne walki z bossami, mnóstwo ukrytych przedmiotów oraz alternatywnych ścieżek. Jako minusy redaktorzy wspominają o zbyt wielkiej liczbie powielanych się elementów (historia, lokacje i wrogowie), braku trybu sieciowego, krótkiej historii (gra ma tylko 11 poziomów do zaliczenia), problemach ze sterowaniem i przeciętnej grafice.

Premiera europejska Star Fox Zero odbędzie się już jutro (22 kwietnia)


Tagi: anime film Nintendo star fox star fox zero