Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2016 16:03
Giant Bomb zdradza kolejne szczegóły ulepszonej wersji PlayStation 4
3431V

Giant Bomb zdradza kolejne szczegóły ulepszonej wersji PlayStation 4

Od wczoraj stale otrzymujemy przecieki dotyczące nowego sprzętu przygotowywanego przez Sony. Redakcja Giant Bomb dokładnie zapoznała się z informacjami dotyczącymi urządzenia i opublikowała kolejne informacje o nowym PlayStation 4. 

Pracownicy Giant Bomb pewnie nie będą ulubioną redakcją Sony. Dziennikarze kolejny raz opublikowali ciekawe informacje dotyczące konsoli japońskiej korporacji. To nadal nie są oficjalne szczegóły, ale redaktorzy są bardzo pewni swego.

Podczas ostatniego podcastu przedstawiciele GB omawiali dokumentację urządzenia i wymienili kilka ciekawostek:

  • Według dostępnych szczegółów każda gra na nowym sprzęcie musi wyświetlać rozgrywkę na przynajmniej 1080p. Niższa rozdzielczość nie będzie dozwolona na „PlayStation 4 Neo”.
  • Sprzęt ma otrzymać ulepszony RemotePlay – który pozwoli na rozgrywkę w lepszej rozdzielczości.
  • Urządzenie ma posiadać opcję nagrywania rozgrywki w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę (w przypadku PS4 to 720p i 60 fps), a ponadto materiały nagramy na zewnętrzny rejestrator.
  • Istniejące kontrolery i peryferia będą kompatybilne z nowym PlayStation 4.

W sumie Sony musi zachęcić czymś graczy, a sama grafika i rozdzielczość to nie wszystko, jednak czy takie ulepszone funkcje kogokolwiek zainteresują? 

Warto na zakończenie przypomnieć, że pierwsze przecieki redakcji zostały potwierdzone przez specjalistów z Digital Foundry. W tej informacji znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące urządzenia.  

Źródło: http://www.videogamer.com/news/ps4k_may_require_games_to_run_at_minimum_1080p_new_neo_info_leaks.html

Tagi: