Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2016 19:32
Gearbox przedstawia zmagania w Battleborn. Zobaczcie możliwości Montany
480V

Gearbox przedstawia zmagania w Battleborn. Zobaczcie możliwości Montany

Twórcy Battleborn przygotowują się do wielkiej premiery swojego nowego IP. Deweloperzy chcą przekonać do pozycji kolejnych graczy i właśnie opublikowali długi materiał przedstawiający rozgrywkę. Na Filmie zobaczcie w akcji Montanę. 

Deweloperzy z Gearbox Software od wielu lat pracują nad nową marką. Studio porzuciło uniwersum Borderlands i wykreowało kolejną strzelankę, jednak tym razem zmagania w większym stopniu skupią się na pojedynkach PVP. W Battleborn pojawi się kampania, ale nie trudno odkryć, że autorzy bardzo wiele czasu spędzili nad rozgrywką w Sieci. To właśnie z tego powodu wciąż oglądamy materiały przedstawiające nowe tryby.

Twórcy dziś opublikowali ciekawy materiał ukazujący Montanę. To jeden z najbardziej znanych bohaterów pozycji, ponieważ heros pojawił się już na pierwszych materiałach promocyjnych. Studio na filmie pokazuje możliwości protagonisty, a jednocześnie pozwala nam spojrzeć na spory fragment rozgrywki. Gameplay trwa ponad 13 minut!

Tytuł wygląda bardzo przyjemnie, ale nie wszyscy pokochają to uniwersum… Jeśli jednak macie ochotę na kolejną pozycję autorów Borderlandsów, to pewnie nie będziecie zawiedzeni. Powinniście się tylko przygotować na sieciową rozróbę.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games battleborn gameplay Gearbox Software