Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 20:35
Treyarch przedstawia 4 nowe lokacje z Call of Duty: Black Ops III. Zobaczcie w akcji nowe mapy
580V

Treyarch przedstawia 4 nowe lokacje z Call of Duty: Black Ops III. Zobaczcie w akcji nowe mapy

Miłośnicy Call of Duty już jutro pobiegają po nowych terenach w najnowszym dziele Treyarch. Deweloperzy postanowili zaprezentować lokacje i wrzucili bardzo przyjemny zwiastun przedstawiający miejscówki. 

Uwielbiam oglądać prezentacje nowych map do każdej kolejnej odsłony Call of Duty, ponieważ twórcy przygotowują bardzo przyjemne filmy. Pewnie stworzenie takich akcji trwa wiele długich godzin, ale myślę, że deweloperzy specjalnie nie marudzą podczas kreowania materiałów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe mapy z Call of Duty: Black Ops III Eclipse. Rozszerzenie już jutro zadebiutuje na PlayStation 4, a gracze na Xboksach One i komputerach osobistych muszą zaczekać na te przyjemności około 30 dni.

W rozszerzeniu pojawią się cztery nowe miejscówki: Spire (przenosi zmagania do futurystycznego, suborbitalnego terminala lotniskowego, umiejscowionego wysoko w chmurach), Rift (Jądro futurystycznego kompleksu militarnego umiejscowionego wysoko nad kraterem aktywnego wulkanu). Knockout (mapa z retro smaczkiem umiejscowiona w tradycyjnej świątyni Shaolin, w której rozgrywane są krwawe turnieje Kung Fu) oraz Verge (przeprojektowana, klasyczna mapa, znana jako Banzai w Call of Duty: World at War, będzie rozgrywać się w mrocznej, post-apokaliptycznej przyszłości).

Jak Wam się podobają mapy? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III trailer Treyarch zwiastun