Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 18:32
Świeżutka rozgrywka z Mirror’s Edge Catalyst pozwala przygotować się na testy beta
630V

Świeżutka rozgrywka z Mirror’s Edge Catalyst pozwala przygotować się na testy beta

DICE w ubiegłym tygodniu rozwiązało worek z informacjami i materiałami z Mirror’s Edge Catalyst. Twórcy zdecydowali się na testy produkcji, które rozpoczną się już w tym tygodniu, a dzisiaj możecie spojrzeć na nową rozgrywkę. 

Mirror’s Edge Catalyst zapowiada się na bardzo ciekawą produkcję dla wszystkich sympatyków biegania po dachach. Pierwsza odsłona osiągnęła spory sukces, ale mimo to deweloperzy zdecydowali się na zupełne odświeżenie znanej nam koncepcji. W grze tym razem trafimy do otwartego świata, w którym otrzymamy sporą swobodę w wykonywaniu zadań.

W Sieci pojawiają się materiały ukazujące rozgrywkę z testów beta. Zabawa będzie dostępna już od najbliższego piątku, a podczas gry zawodnicy dokładnie poznają rozgrywkę społecznościową, zerkną na fragmenty fabuły oraz sprawdzą szereg misji pobocznych. 

Poniższe materiały przedstawiają jedną – moim zdaniem bardzo dobrą rzecz – Faith nie jest superbohaterką i ma spore problemy w walce. Wcześniej deweloperzy zapowiadali, że nie zamierzają zrobić z protagonistki maszyny do zabijania.

Zainteresowanych pozycją zapraszam do naszej zapowiedzi, w której znajdziecie kilka szczegółów na temat fabuły oraz rozgrywki Mirror’s Edge Catalyst.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta DICE Electronic Arts gameplay mirror's edge catalyst