Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 19:26
W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery Mafia III?
891V

W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery Mafia III?

Na początku tygodnia Hangar 13 opublikowało tajemniczą pocztówkę i dopiero dzisiaj firma potwierdziła wiadomość. Już w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się gorącej informacji na temat Mafia III

Mafia III została oficjalnie zaprezentowana w ubiegłym roku, ale twórcy nadal nie zdradzili daty premiery produkcji. Wiele może zmienić się już we wtorek, ponieważ tajemnicza wiadomość  zawiera datę „April 19, 8 AM”.

Ja właśnie podczas pisania tej wiadomości zobaczyłem, że jeden z naszych czytelników – Pacznaznaki – rozszyfrował wiadomość! Jak tego dokonał?

„Kwestia przypadku. Spotkałem się z informacją, że David Kahn na łamach The Times 7 Marca 1967r. opisał przypadek komunikowania się potajemnie kochanków wiadomościami zakodowanymi szyfrem cezara. Potem metodą prób i błędów odszukałem ilość przesuniętych znaków :) Nic wielkiego.”

Wielkie gratulacje! Szkoda, że dopiero dzisiaj zauważyłem ten komentarz. Na przyszłość – pisz do nas! Warto oczywiście dodać, że firma potwierdziła informację. W sumie tylko godzina jest inna, ale możemy szykować się na coś wielkiego. Może świeżutki fragment rozgrywki i data premiery? Oby! 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Hangar 13 Mafia III Take-Two