Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 20:26
Youkai Watch 3 zadebiutuje w Japonii w czerwcu. Nintendo przedstawia nowe materiały z gry
1313V

Youkai Watch 3 zadebiutuje w Japonii w czerwcu. Nintendo przedstawia nowe materiały z gry

Europejczycy nadal czekają na premierę pierwszej odsłony Youkai Watch, a mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni już mogą szykować się na debiut trzeciej opowieści. Gra zadebiutuje w dwóch wersjach w czerwcu. 

Level-5 rozpieszcza graczy z Japonii. Dokładnie 16 czerwca na rynku zadebiutuje Youkai Watch 3 w dwóch wersjach Sushi oraz Tempura. W produkcji ponownie otrzymamy możliwość wcielenia się w kobietę oraz mężczyznę i tym razem wydarzenia odbędą się w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii. Autorzy zdecydowali się przygotować usprawniony system walki, więcej stworków i tym razem studio zajmie się przygotowaniem rozszerzeń.

Twórcy zapowiedzieli trzy aktualizacje, dzięki którym produkcja zostanie usprawniona do kolejnych wersji i jednocześnie do gry trafią nowe wyzwania. Pewnie autorzy zdecydują się dodać również nowe Youkai, ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

Aktualnie nie otrzymaliśmy potwierdzenia dotyczącego wydania gry na Zachodzie, ale pewnie w niedalekiej przyszłości pojawią się pierwsze konkrety… Choć nie możemy zapomnieć, że Level-5 musi aktualnie zadbać o zlokalizowanie Youkai Watch 2.  


Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/15/3ds-exclusive-yo-kai-watch-3-gets-new-trailer-and-screenshots-coming-to-japan-on-june-16th/

Tagi: 3ds level-5 Nintendo youkai watch 3 zwiastun