Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2016 18:07
Mirror’s Edge Catalyst bez tajemnic. Mnóstwo rozgrywki z produkcji - beta odbędzie się w kwietniu
868V

Mirror’s Edge Catalyst bez tajemnic. Mnóstwo rozgrywki z produkcji - beta odbędzie się w kwietniu

Sympatycy Faith długo czekali na ten dzień. Właśnie w Sieci pojawiło się mnóstwo materiałów z Mirror’s Edge Catalyst. Gracze mogą spojrzeć na pierwsze minuty rozgrywki, a ponadto poznaliśmy szczegóły testów beta.  

DICE długo nie prezentowało nowych materiałów z Mirror’s Edge Catalyst, ale możemy mieć pewność, że prace nad produkcją idą w dobrym kierunku. Niektórzy szczęśliwcy już wypróbowali pozycję i pierwsze wrażenia są bardzo, bardzo pozytywne. Dziennikarze zachwalają oprawę, możliwości bohaterki oraz historię… 

Otrzymaliśmy również pozytywne informacje dotyczące testów beta. Grę wypróbujemy już 22 kwietnia. Przez pięć długich dni śmiałkowie będą biegać po dachach, lizną główny wątek oraz wypróbują szereg misji pobocznych. 

W produkcji znajdzie się „Rozgrywka Społecznościowa”, która spodoba się wszystkim graczom – tym doświadczonym, jak i nowicjuszom. Podczas zabawy zawodnicy będą pokonywać wyznaczone przez innych śmiałków tereny lub brać udział w wyścigach. Autorzy pozwolą zainteresowanym personalizować postać oraz oczywiście przygotowywać wyzwania. Szczegóły tego elementu zobaczycie na ostatnim filmie. 

Pierwszy materiał przedstawia sam początek rozgrywki, więc jeśli obawiacie się spoilerów, to lepiej włączcie kolejne materiały. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta DICE Electronic Arts gameplay mirror's edge catalyst