Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2016 18:00
PlayStation Polska zaprasza na turniej w Mortal Kombat XL - do wygrania wyjazd na mistrzostwa do Szwecji
587V

PlayStation Polska zaprasza na turniej w Mortal Kombat XL - do wygrania wyjazd na mistrzostwa do Szwecji

Rodzimy oddział PlayStation właśnie potwierdził kolejną produkcję w rozgrywkach Polskiej Ligi PlayStation Plus. Gracze mogą szykować najpotężniejsze combosy z Mortal Kombat XL, ponieważ zwycięzca otrzyma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na wielkim turnieju w Szwecji.

Polska Liga PlayStation Plus to bardzo ciekawa inicjatywa, dzięki której gracze mogą systematycznie rywalizować z innymi posiadaczami PlayStation 4 i wygrywać ciekawe nagrody. Rodzimy oddział PlayStation wraz z ESL Polska właśnie ogłosili kolejny turniej – tym razem zawodnicy zawalczą na arenach Mortal Kombat XL.

Organizatorzy zdecydowali się przygotować cztery turnieje eliminacyjne, a następnie najlepsza ósemka weźmie udział w finale. Jak zawsze zawodnicy nie będą walczyć o przysłowiowy kosz wafli, ponieważ Sony oraz Cenega dbają o bardzo konkretne nagrody – zwycięzca obok gadżetów wyjedzie na międzynarodowe mistrzostwa do Szwecji!

Tak prezentuje się terminarz zawodów:

  • Kwalifikacje #1 – wtorek, 19 kwietnia, godz. 19:00
  • Kwalifikacje #2 - piątek, 22 kwietnia, godz. 19:00
  • Kwalifikacje #3 – wtorek, 26 kwietnia, godz. 19:00
  • Kwalifikacje #4 - piątek, 29 kwietnia, godz. 19:00 

Finał został zaplanowany na 4 maja i zawodnicy trafią do drabinki pojedynczej eliminacji, zaś format spotkań to BO5 (do trzech wygranych). W najważniejszym wydarzeniu zawodów weźmie udział po dwóch najlepszych graczy z każdego turnieju kwalifikacyjnego.

Na zakończenie przedstawiamy dokładne nagrody: 

  • 1 miejsce – Wyjadz do Szwecji na turniej, DualShock 4, douszny zestaw słuchawkowy do PS4, stacja ładowania DualShock 4, PS Plus na trzy miesiące, puchar
  • 2 miejsce – DualShock 4, doładowanie PS Store na 100 złotych, PS Plus na trzy miesiące, puchar
  • 3 miejsce – DualShock 4, PS Plus na trzy miesiące, puchar

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega esl Mortal Kombat XL playstation polska polska liga playstation plus sony turniej