Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2016 14:29
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter wygląda świetnie, ale gra nie zadebiutuje w terminie
696V

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter wygląda świetnie, ale gra nie zadebiutuje w terminie

Big Ben Groups opublikowało dzisiaj bardzo ciekawy zwiastun prezentujący rozgrywkę z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Film pozwala spojrzeć na dynamiczną akcję, jednak jednocześnie informuje o zmianie daty premiery. Pozycja trafi na rynek w bezpieczniejszym terminie. 

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter zapowiada się na naprawdę ciekawą produkcję, ale gra nie poradziłaby sobie w przyszłym miesiącu. W maju na rynek trafi między innymi Battleborn, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Doom (2016), Homefront: The Revolution, Overwatch, czy też Mirror’s Edge Catalyst. To sporo dobrych gier, które mają ugruntowaną markę na rynku, więc Sherlock musi zaczekać.

Wydawca opublikował dzisiaj poniższy zwiastun, który informuje o nowej dacie premiery – gra trafi do wszystkich zainteresowanych dokładnie 10 czerwca. Jest to zdecydowanie spokojniejszy termin, który może sprawić, że gra osiągnie większy sukces.

Zachęcam oczywiście wszystkich do zobaczenia poniższego materiału. Film został przygotowany z fragmentów rozgrywki i wygląda świetnie. Twórcy w przypadku tej opowieści zrezygnowali z międzygeneracyjnego rozkroku i możemy śmiało uznać, że była to bardzo dobra decyzja.

Do galerii wrzuciłem również kilka nowych screenów.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bigben Interactive Frogwares Sherlock Holmes: The Devil's Daughter