Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2016 17:31
Homefront: The Revolution otrzymało kolejny zwiastun. Twórcy przygotowali program Wyróżnień
717V

Homefront: The Revolution otrzymało kolejny zwiastun. Twórcy przygotowali program Wyróżnień

Małymi krokami zbliżamy się do wielkiej premiery Homefront: The Revolution. Deweloperzy postanowili przedstawić tytuł świeżutkim zwiastunem, a jednocześnie zaprezentowali program Wyróżnień. Gracze mogą zdobywać dodatkowe przedmioty do gry. 

Odnoszę wrażenie, że Homefront: The Revolution to bardzo przemyślany projekt. Deweloperzy systematycznie dostarczają kolejne materiały, które pokazują, że dwa główne tryby rozgrywki – kampania oraz tryb sieciowy – będą bardzo rozbudowane.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun ukazujący poszczególne strefy stłamszonej Filadelfii – każde miejsce charakteryzuje się specjalnymi elementami, więc by przejąć daną lokację, zawsze skorzystamy z innej taktyki. Podczas rozgrywki wpłyniemy na otaczający nas świat i dobre decyzje przybliżą nas do wielkiej rewolucji.

Wydawca przedstawił również specjalny program „Wyróżnień”, dzięki któremu możemy zdobywać dodatkowe bronie do gry. Wystarczy zarejestrować się na witrynie Homefront-Game.com, a następnie wykonywać proste czynności, dzięki którym odblokujemy element wyposażenia bojowego z zestawu Red Rebel. Cała zawartość tego pakietu może być wykorzystana przez postać wybraną przez gracza w trybie Ruchu Oporu. Warto jednak zaznaczyć, że paczka Red Rebel wpływa wyłącznie na wygląd postaci w grze.

Patrząc na wszystkie opublikowane materiały z gry żałuję, że deweloperzy nie dostali dodatkowych miesięcy na dopracowanie projektu… Chociaż może wszystkie błędy i niedoróbki z testów zostaną wyeliminowane przed premierą? Miejmy taką nadzieję… 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: