Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2016 20:51
Na czym polega rozgrywka w Star Fox Guard? Zobaczcie nowe materiały z gry
504V

Na czym polega rozgrywka w Star Fox Guard? Zobaczcie nowe materiały z gry

Fani Star Foxa w przyszłym tygodniu poznają długo wyczekiwaną opowieść na Nintendo Wii U. Star Fox Zero zadebiutuje jednocześnie ze Star Fox Guard i w Sieci pojawiło się sporo materiałów z logiczno-zręcznościowej pozycji przygotowanej przez Nintendo EPD oraz Platinum Games.

Shigeru Miyamoto na E3 2014 zapowiedział „Project Guard”, jednak długo musieliśmy czekać na faktyczne przedstawienie pozycji. Twórcy przygotowali dość nietypowy Tower Defense, w którym gracz staje przed zadaniem ochrony bazy, ale w trakcie rozgrywki kontrolujemy aż dwanaście kamer. W konsekwencji musimy odpowiednio reagować na sytuacje na ekranie i atakować nadciągających przeciwników z różnych stron. Rozgrywka z pozoru nie wydaje się specjalnie trudna, ale oczywiście im dłużej gramy, tym mamy okazję rywalizować z coraz to większymi hordami rywali.

Na poniższych materiałach możecie zobaczyć sporo rozgrywki, które w zasadzie przedstawiają wszystkie elementy projektu. Trzecie wideo to film zapowiadający wydarzenia, który wprowadza do historii.

Star Fox Guard będzie dodawany do wszystkich pudełek ze Star Fox Zero, ale grę będzie można nabyć osobno w sklepie Nintendo.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Nintendo star fox guard wii u