Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2016 16:31
Zostań skorumpowanym gliniarzem w This is the Police
1094V

Zostań skorumpowanym gliniarzem w This is the Police

Deweloperzy z Weappy Studio wpadli na bardzo ciekawy pomysł, który na pewno zainteresuje wielu graczy. Studio pozwoli wcielić się śmiałkom w skorumpowanego kierownikiem posterunku. 

This is the Police to połączenie gry strategicznej z przygodówką. Tytuł został przygotowany przez studio Weappy Studio. W produkcji zadaniem gracza jest kierowanie posterunkiem, wysyłanie policjantów w teren, a jednocześnie śmiałkowie muszą zadbać o swoją emeryturę.

Głównym bohaterem produkcji jest Jack Boyd, który przez wiele lat dowodził na posterunku we Freeburgu. Szef wiódł spokojne i miłe życie, ale otrzymał wiadomość od burmistrza, że za 180 dni musi opuścić swoje ciepłe stanowisko. Co w tej sytuacji robi doświadczony gliniarz? Chce zadbać o swoją emeryturę, czyli zebrać 500 tysięcy dolarów. 

Zadaniem gracza w This is the Police jest zbieranie gotówki, jednak najłatwiejszą drogą zarobku jest podążanie ścieżką przestępstw. W konsekwencji Boyd może wykorzystywać swoje wpływy, dogadywać się z mafią, sprzedawać pozyskany towar, czy też „prać” część legalnie zarobionej gotówki. Wszystkie decyzje trzeba dobrze przemyśleć, ponieważ w trakcie rozgrywki należy cały czas stwarzać pozory uczciwej pracy, rozwijać komisariat, a jednocześnie dbać o własny portfel. Rozgrywka kończy się po 180 dniach, ale gracz musi zwracać uwagę na każdy najmniejszy detal, ponieważ bohater może zostać zabity przez mafiosów lub zostać wtrącony do więzienia.

Tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. 

Źródło: http://www.videogamer.com/pc/this_is_the_police/news/this_is_the_police_gets_new_story_trailer_featuring_the_voice_of_duke_nukem.html

Tagi: this is the police Weappy Studio zapowiedź zwiastun