Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2016 14:30
Popiół dąży do żaru. Bandai Namco zaprasza do walki z bestiami nowym zwiastunem Dark Souls III
689V

Popiół dąży do żaru. Bandai Namco zaprasza do walki z bestiami nowym zwiastunem Dark Souls III

Nieczęsto jesteśmy świadkami sytuacji, gdy jedna produkcja otrzymuje drugi zwiastun premierowy, ale tym razem możemy kolejny raz spojrzeć na sceny z Dark Souls III. Wydawca wrzucił do Sieci materiał, który zapowiada starcia z ogromnymi bestiami. 

Dark Souls III debiutuje dzisiaj w Europie i z tego powodu wydawca zdecydował się opublikować premierowy zwiastun. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ wcześniej mogliśmy spojrzeć na trailer zapowiadający japońską premierę, ale tym razem zdecydowano się na inne sceny.

Co zobaczycie na materiale? Mnóstwo walki z ogromnymi bestiami, więc nawet Bandai Namco ostrzega przed możliwymi spoilerami. Niektórzy z Was zapewne wolą spotkać tych przyjemniaczków osobiście, więc w tej sytuacji nie polecam oglądać filmu.

Mimo wszystko trzeba przyznać, że montażyści z Japonii potrafili dobrać wiele ładnych i efektownych scen. Szkoda jedynie, że nie udało się uniknąć prezentacji niepożądanych informacji… Mam jednak wrażenie, że akurat w tym tytule naprawdę trudno byłoby stworzyć ciekawy materiał nie prezentując między innymi ikonicznych lokacji, czy też przerażających potworów.

A Wy już gracie? Jak wrażenia? Przypominam, że naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dark souls iii From Software namco bandai premierowy trailer zwiastun