Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 18:34
Szykujcie się na sporo strzelania. Ubisoft przedstawia darmowe DLC do Tom Clancy's The Division
1095V

Szykujcie się na sporo strzelania. Ubisoft przedstawia darmowe DLC do Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division już jutro otrzyma pierwszą, wielką i zarazem darmową aktualizację, która pozwoli nam postrzelać do nowych przeciwników. Twórcy postanowili zaprezentować rozszerzenie na przyjemnym zwiastunie. 

Mogliśmy się spodziewać, że Ubisoft jeszcze dzisiaj wrzuci do Sieci spory materiał z Najazdu. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku już jutro, więc jest to ostatnia szansa na przedstawienie dodatkowej zawartości.

Firma przygotowała sporo nowych elementów, które w dodatku wszystkie trafią do nas za darmo. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wciąż biegających po Nowym Jorku graczy – w końcu otrzymamy pierwszy raid „Zaginieni w akcji”! Wydarzenia z oczyszczalni ścieków zostały zaprezentowany na nowym zwiastunie… To na pewno nie będzie łatwa przeprawa dla wszystkich zainteresowanych, ponieważ Francuzi już kilkukrotnie informowali, że ta przyjemność zostanie udostępniona wyłącznie dla wprawionych w bojach zawodników.

Materiał przedstawia również pozostałe elementy nadciągającego DLC – warto tutaj na pewno wyróżnić bezproblemowy handel, kolejne zadania oraz specjalne zrzuty w Strefie Mroku. Ten ostatni element na pewno doda sporo pikanterii do rozgrywki w tym ekstremalnym terenie.

W tym miejscu znajdziecie pełną listę zmian, które zostaną wprowadzone już jutro – Ubisoft zajął się również naprawą wielu błędów. Natomiast tak przedstawia się skrót prezentujący nową zawartość: 

  • Falcon Lost – pierwszy raid, w którym trafimy do oczyszczalni ścieków. Do wyzwania możemy podejść na dwóch poziomach trudności: hard (dla osób z maksymalnym poziomem doświadczenia) oraz challenge (dla osób, które opanowały tytuł w 101%).
  • Handel – gracze mogą wymieniać się przedmiotami.
  • Sety – cztery zestawy przedmiotów: Sentry’s Call, Striker’s Battle Gear, Path of the Nomad i Technician’s Authority. Każda paczka jest przeznaczona do innego stylu gry.
  • Poziom Agenta – nie podniesiemy poziomu doświadczenia powyżej 30 lvl, ale przez ulepszanie ekwipunku zawodnicy będą potężniejsi.
  • Zaopatrzenie – w Dark Zone pojawią się specjalne paczki, o które będą walczyć gracze. Zaopatrzenie pojawi się w różnych miejscach.
  • Swobodna kamera – po śmierci otrzymamy możliwość swobodnego oglądania poczynań naszych kompanów z drużyny.
  • Wrogowie – przeciwnicy mogą korzystać z mocy dronów. W grze pojawią się również transportery opancerzone.
  • Operation ISAC – cotygodniowe zadania. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: