Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 20:06
W serwery ARK: Survival Evolved uderzą meteoryty. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł
1474V

W serwery ARK: Survival Evolved uderzą meteoryty. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł

ARK: Survival Evolved wciąż znajduje się w programie Wczesnego Dostępu na Steam oraz Xbox Live, co jest przyjemnym pretekstem do ulepszania i rozbudowy produkcji. Studio Wildcard wpadło na interesujący pomysł i postanowiło systematycznie miażdżyć wszystkich oponentów. 

Studio Wildcard wciąż rozwija ARK: Survival Evolved w wersji na Xboksa One i komputery osobiste. Deweloperzy właśnie zapowiedzieli wprowadzenie na dwóch platformach nowych serwerów, które będą systematycznie demolowane. Twórcy raz w miesiącu odpalą wielkie meteoryty i będą obserwować jak wykreowane przez graczy światy płoną.

To wydarzenie możemy porównać do typowego resetu, przez który zawodnicy będą rozpoczynać zabawę od początku. Wszystkie przedmioty oraz zdobyte poziomy zostaną wyzerowane, a najlepsi zawodnicy z każdego miesiąca zostaną wyróżnieni specjalnym plakietkami.

Jest to ciekawa opcja dla sympatyków pozycji, którzy chcą wypróbować odrobinę trudniejszej rozgrywki. Oczywiście w tytule nadal znajdują się standardowe serwery, na którym śmiałkowie mogą ze spokojem rozwijać swoich bohaterów.

Ponadto, dowiedzieliśmy się, że na Xboksie One gracze mogą już korzystać z komend administratora – wystarczy włączyć opcję, by móc zabawić się dostępnymi wariantami.  

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1205882

Tagi: ARK: Survival Evolved pc Studio Wildcard xbox one