Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 17:33
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter będzie graficzną ucztą? Zobaczcie nowe screeny
1305V

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter będzie graficzną ucztą? Zobaczcie nowe screeny

Deweloperzy z Frogwares pracują nad kolejną opowieścią Sherlocka Holmesa. Znany detektyw wyruszy na kolejną misję w przyszłym miesiącu, więc studio postanowiło przybliżyć nam przygodę. Zobaczcie kilka nowych screenshotów ukazujących realia projektu.  

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter trafi na półki sklepowe dokładnie 27 maja, ale deweloperzy dotychczas nie opublikowali wielu informacji na temat produkcji. Studio wcześniej potwierdziło, że w grze zajmiemy się pięcioma sprawami, które będziemy musieli rozwikłać, by odnaleźć mordercę. Identycznie jak w poprzedniej pozycji Frogwares – Sherlock Holmes: Crimes and Punishments – będziemy mogli  oskarżyć nieodpowiednie osoby.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe screenshoty, które wyglądają naprawdę przyzwoicie. Wyraźnie można dostrzec ładniejszą oprawę – twórcy w tym przypadku skupili się wyłącznie na konsolach aktualnej generacji, więc możemy liczyć na piękniejszą opowieść.

Pewnie w niedalekiej przyszłości otrzymamy kolejne informacje na temat historii, ale nie oczekujcie wielkich konkretów. Autorzy w przypadku wcześniejszych pozycji pokazali, że nie zamierzają zdradzać gorących szczegółów na temat przygotowywanych projektów.

Źródło: http://wccftech.com/sherlock-holmes-devils-daughter-brand-screenshots/

Tagi: Frogwares galeria screeny Sherlock Holmes: The Devil's Daughter