Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2016 13:04
Wielka zapowiedź Bandai Namco to… Ubrania!
1058V

Wielka zapowiedź Bandai Namco to… Ubrania!

Bandai Namco od wczoraj informuje o wielkiej zapowiedzi, która ma spodobać się wszystkim sympatykom Dark Souls. Firma buduje napięcie, wspomina o czymś „wielkim”, a właśnie w Sieci pojawiły się pierwsze informacje o grze planszowej dla sympatyków umierania. 

Wczoraj wieczorem Bandai Namco zapowiedziało na Twitterze „wielką informację”. News ma trafić do nas już dzisiaj i większość graczy oczekiwało gorących wieści dotyczących rozszerzeń do [gr]aDark Souls III][/gra]. Wcześniej pojawiły się przecieki dotyczące DLC – gracze będą mogli zwiedzić kolejne lokacje, zawalczą z wielkimi bestiami i sprawdzą nowy sprzęt.

Jednak prawdopodobnie dzisiaj nie otrzymamy szczegółów na ten temat. W Sieci pojawiła się zapowiedź gry planszowej Dark Souls, którą przygotuje Steamforged Games. Firma ma spore doświadczenie w tworzeniu takich produkcji, więc możemy liczyć na ciekawą rozgrywkę.

Aktualnie trudno zgadywać, jak będą prezentować się zmagania, ale twórcy zapowiedzieli dokładne odwzorowanie realiów i głębokości serii Dark Souls. Ponadto, dowiedzieliśmy się, że planszówka w kwietniu trafi na Kickstarter. W konsekwencji zainteresowani będą mogli wesprzeć projekt dolarami lub nawet złożyć zamówienie przedpremierowe.  

Stosowna informacja od Bandai Namco powinna zostać opublikowana w okolicach godziny 17-19. 

 

[Aktualizacja #1]

  • Firma własnie przedstawiła... Ubrania. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco Dark Souls III From Software gra planszowa planszówki