Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2016 09:51
Konami nie zapomina o Metal Gear Solid V - wyczekiwany tryb Survival w nowej aktualizacji
989V

Konami nie zapomina o Metal Gear Solid V - wyczekiwany tryb Survival w nowej aktualizacji

Konami wyraźnie zmniejszyło zaangażowanie w gry przeznaczone na konsole stacjonarne (nie wspominając o odejściu z firmy Hideo Kojimy). Japońska firma mimo wszystko cały czas dopracowuje i wspiera sieciowy tryb Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy dostęp na wszystkich platformach do świeżej aktualizacji Metal Gear Online, oznaczonej cyframi 1.11, która przede wszystkim wprowadza tryb Survival. W tym module powalczymy w dwóch zespołach po 6 osób (6 vs 6). Drużyna, która zgarnie pod rząd 5 zwycięstw otrzyma specjalną nagrodę.

Niestety nie wszyscy gracze będą cieszyć się trybem Survival bez ograniczeń. Osoby, które wykupiły DLC "Cloaked in Silence" mogą grać w Survival do oporu, ale reszta może spróbować swoich sił przy Survival tylko 10 razy w ciągu tygodnia. Po 7 dniach otrzymamy kolejne 10 szans na zagranie w tym trybie.

To nie wszystkie nowości, które wprowadza aktualizacja 1.11. Przede wszystkim Konami skupiło się na eliminacji bugów. Poprawiono np. błąd występujący na Xbox One, który pojawiał się przy kupowaniu DLC w trakcie rozgrywki. Deweloperzy umożliwili również przeglądanie indywidualnych statystyk innych gracze, co możemy zrobić z poziomu ekranu briefiengu, rankingów lub scoreboardów. Studio wprowadziło również kilka poprawek balansu rozrywki.

Szczegółową listę poprawek w aktualizacji 1.11 znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Poniżej mamy dla was fragment rozgrywki prezentujący trybu Survival w akcji.

Źródło: http://www.konami.jp/mgs_portal/jp/info/?id=833

Tagi: Metal Gear Online Metal Gear Solid metal gear solid v: the phantom pain mgs