Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2016 16:59
Karl Fairburne prezentuje urokliwe Włochy. Sniper Elite 4 na nowych materiałach
1041V

Karl Fairburne prezentuje urokliwe Włochy. Sniper Elite 4 na nowych materiałach

Rebellion pracuje nad kolejną opowieścią niestrudzonego snajpera.  Karl Fairburne przygotowuje się do kolejnej wielkiej misji, w trakcie której będzie musiał uporać się z hordami przeciwników. Twórcy postanowili zaprezentować grę na kilku nowych screenach.  

Brytyjczycy z Rebellionu mają ciekawy pomysł na czwartą opowieść Karla Fairburne’a. Studio postanowiło umieścić wydarzenia we Włoszech i zaoferować graczom walkę z tamtejszym ruchem oporu. Podczas rozgrywki będziemy współpracować z mieszkańcami i eliminować faszystów. Autorzy postanowili powiązać przygodę z prawdziwymi wydarzeniami, więc możemy liczyć na interesujące historyczne bitwy.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe screenshoty, które ukazują przygotowane tereny. Na uwagę na pewno zasługuje malownicze miasteczko – studio odwzorowuje włoskie zabudowania i w konsekwencji lokacja posiada sporo budynków. Nie będzie to na pewno najlepszy teren dla snajpera, który preferuje otwarte tereny.

Ponadto, możemy spojrzeć na mapę w nocy, która zapowiada przyjemną robotę. Uwielbiam eliminować przeciwników pod osłoną Księżyca – już w poprzedniej odsłonie ten element był bardzo przyjemny i pozwolił graczom na satysfakcjonującą zabawę.

Tagi: 505 Games Rebellion screeny sniper elite 4