Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2016 20:03
Star Fox Zero i Star Fox Guard otrzymały rozbudowany zwiastun. Poznajcie wszystkie elementy gier
498V

Star Fox Zero i Star Fox Guard otrzymały rozbudowany zwiastun. Poznajcie wszystkie elementy gier

Platinum Games zakończyło prace nad Star Fox Zero, więc Nintendo zdecydowało się przygotować bardzo rozbudowany materiał ukazujący wszystkie elementy produkcji. Zwiastun  pozwala przygotować się na premierę, a dodatkowo możemy spojrzeć na nową rozgrywkę.

Star Fox Zero i Star Fox Guard zadebiutują jednocześnie 22 kwietnia, więc Nintendo zdecydowało się na przygotowanie długiego i obładowanego informacjami zwiastuna. Film na początku przedstawia wszystkie szczegóły opowieści ekipy Star Foxa, a następnie pozwala nam spojrzeć na logiczną zręcznościówkę. 

W Sieci pojawiły się również materiały przedstawiające rozgrywkę. Twórcy udostępnili kawałek kodu niektórym redakcjom, które postanowiły sprawdzić tytuł. Mam wrażenie, że gra nie zmieniła się znacząco od ubiegłego roku – projekt nadal charakteryzuje się bardzo dynamiczną rozgrywką, która na pewno zainteresuje wielu graczy. Szkoda, że autorzy nie postarali się o odpicowanie oprawy, ale akurat tego mogliśmy się spodziewać.

Jestem pewien, że sympatycy serii będą zadowoleni  Platinum Games przygotowało satysfakcjonujący model strzelania, interesujące misje oraz zadbało o odpowiednie wykorzystanie Game Pada.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo star fox guard star fox zero trailer wii u zwiastun