Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.04.2016 09:07
Skandynawskie motywy w God of War IV - grafiki koncepcyjne potwierdzają plotki!
5966V

Skandynawskie motywy w God of War IV - grafiki koncepcyjne potwierdzają plotki!

Czy seria God of War faktycznie odwraca się od mitologii greckiej? Wczoraj w branży huczało od plotek, że Kratos wkroczy w skandynawskie pejzaże, a dzisiaj można powiedzieć, że otrzymaliśmy prawie potwierdzenie tych rewelacji.

Czy God of War IV będzie rozgrywać się w Skandynawii i w klimatach nordyckiej mitologii jeszcze na 100% nie wiemy, bo wydawca i deweloperzy milczą na ten temat jak zaklęci. Od czego są jednak ciekawscy gracze? Kilka osób przekopało profile grafików pracujących dla Santa Monica Studio. Okazało się, że niejaki MacManus przyznaje się w swoim portfolio, ze pracował dla Santa Monica Studio przez kilka miesięcy 2015 roku. W tym czasie gość tworzył grafiki koncepcyjne, które ujawniają wiele motywów, które kojarzą się z mitologią nordycką.

Najważniejsze są dwa obrazki ze szkicami, które podpisano "Kratos". W wielu grafikach pojawia się też sylwetka bohatera przypominające posturą Kratosa. Można zatem z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że wczorajsze plotki się potwierdzają i Kratos faktycznie powalczy w północnych klimatach. Czekamy teraz na oficjalny komunikat wydawcy.

Tagi: god of war god of war iv grafiki grafiki koncepcyjne kratos ps4