Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 16:36
Znamy polską obsadę Ratchet & Clank - w roli głównej Maciej Musiał
1175V

Znamy polską obsadę Ratchet & Clank - w roli głównej Maciej Musiał

Jeszcze w tym miesiącu sympatycy Ratchet i Clank zapoznają się z wielkim tytułem Insomniac Games, a jednocześnie wskoczą do kin na ekranizację przygody dwóch sympatycznych bohaterów. Właśnie poznaliśmy polską obsadę filmu i na liście znalazło się wiele znanych nazwisk. 

Kwiecień zapowiada się na wyjątkowy czas dla wszystkich sympatyków Ratcheta. Insomniac Games zakończyło prace nad odpicowaną wersją pierwszej odsłony, a ponadto w kinach zadebiutuje wielka opowieść. Film w reżyserii Jericca Cleland oraz Kevina Munroe’a od początku zapowiada się bardzo ciekawie.

W rodzimych kinach ekranizację zobaczymy z dubbingiem i właśnie otrzymaliśmy pierwsze konkrety na temat polskiej obsady. Tak prezentują się szczegóły:

  • Ratchet - Maciej Musiał ("Rodzinki.pl")
  • Clanka - Jerzy Kryszak („Odlot”, „Iniemamocni”, „Iron Man 3”)
  • Kapitan Qwark  - Łukasz Nowicki („Avengers”, „Toy Story 3”)
  • Prezes Drek - Waldemar Barwiński (polski Bilbo Baggins z trylogii „Hobbit”) 
  • Doktor Nefarious - Mirosław Wieprzewski (m.in. „PlayStation All-Stars: Battle Royale”) 
  • Zed - Grzegorz Hyży (muzyk znany z X-Factor)

Co sądzicie o tych wyborach? Maciej Musiał udźwignie ciężar odpowiedzialności? Zapoznajcie się z wypowiedzią gwiazdy Rodzinki.pl:

„Ten film naprawdę trzeba zobaczyć. ’Ratchet i Clank’ to półtorej godziny niezapomnianych wrażeń, wartkiej akcji, humoru i świetnych postaci. Ratchet wygląda jak połączenie lemura, wiewiórki i kota. To postać absolutnie kultowa – kosmiczny James Bond o charyzmie Hana Solo. Mierzenie się z postacią tego kalibru jest zawsze niebezpieczne, szczególnie że temat dotyczy tak wymagającego grona, jakim są gracze. Zapewniam jednak, że dałem z siebie wszystko” – Maciej Musiał.

Tagi: film Insomniac Games ratchet & clank