Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 13:35
Deus Ex: Rozłam Ludzkości zaoferuje ogromną swobodę. Aktor wcielający się w Adama Jensena zdradza szczegóły
644V

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zaoferuje ogromną swobodę. Aktor wcielający się w Adama Jensena zdradza szczegóły

Eidos Montreal nie zasypuje nas w ostatnim czasie informacjami i materiałami z Deus Ex: Rozłam Ludzkości, ale możemy mieć pewność, że gra wciąż powstaje. Długą ciszę postanowił przerwać Elias Toufexis, który ma przyjemność wcielić się w Adama Jensena. 

Deus Ex: Rozłam Ludzkości miał zadebiutować w lutym, ale deweloperzy zdecydowali się na wielkie opóźnienie. Gra trafi do nas dopiero w sierpniu, jednak wiele na to wskazuje, że już wkrótce otrzymamy kolejne gorące informacje dotyczące tytułu oraz materiały z rozgrywki.

Długą ciszę przerwał Elias Toufexis, czyli aktor wcielający się w Adama Jensena, który postanowił skomentować aktualną sytuację. Artysta wspomniał, że ostatnie miesiące były trudne, ponieważ często musiał podróżować do Montrealu, gdzie trwają prace nad tytułem. Na szczęście jego praca została już zakończona, więc możemy mieć pewność, że główna część tytułu – historia – jest już w 100% zrealizowana. Pewnie w przeciągu następnych miesięcy będą trwały jeszcze poprawki, dogrywanie kolejnych szczegółów oraz nad kodem usiądą specjaliście od znajdowania robaków.

Toufexis powiedział wprost, że gra wygląda niesamowicie i bardzo mu się spodobała historia, która nie jest płytką opowieścią. Wiele na to wskazuje, że deweloperzy jeszcze bardziej rozwinęli wpływ decyzji gracza na przygodę:

„To w jaki sposób grasz wpływa na osoby, które spotkasz, na zadania poboczne i to faktycznie może zmienić całą historię. Sądzę, że ta gra będzie miała niesamowitą odtwórczość.”

Zdaniem aktora w Rozłamie Ludzkości wpadniemy do bardzo głębokiego świata:

„Gra jest tak gęsta i tak gruba pod względem fabuły i świata. Świat jest teraz ogromny w związku z ludźmi, których możesz spotkać i różnymi rzeczami, które możesz robić. Mam nadzieję, że ludzie zapoznają się z tytułem przynajmniej dwukrotnie lub nawet trzykrotnie , by doświadczyć wszystkich elementów.”

Źródło: http://wccftech.com/deus-mankind-divided-good-story-amazing-replay-main-actor/

Tagi: deus ex: rozłam ludzkości Eidos Montreal Square Enix