Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2016 16:00
Naughty Dog uwalnia bestię. Zobaczcie 18 minut wybitnej rozgrywki z kampanii Uncharted 4: Kres Złodzieja
3386V

Naughty Dog uwalnia bestię. Zobaczcie 18 minut wybitnej rozgrywki z kampanii Uncharted 4: Kres Złodzieja

Od kilku dni w Sieci pojawiają się zapowiedzi specjalnych materiałów z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Właśnie minęło embargo na opublikowanie filmików i dzięki temu możemy spojrzeć na ostatnią opowieść Nathana Drake’a!  

Nie będzie pewnie dla Was wielkim zaskoczeniem, ale ten materiał trafił do Sieci przed czasem. Redakcja DigitalSpy opublikowała film o kilka godzin za wcześnie… Oczywiście dziennikarze szybko zareagowali, ale w Internecie nic nie ginie i w konsekwencji możemy spojrzeć na spory fragment rozgrywki.

Film oglądacie oczywiście na własną odpowiedzialność. Nikomu nie muszę tłumaczyć, że zaprezentowany gameplay pokazuje wiele… Nie chcę też za dużo zdradzać w samym tekście, ale na filmie zobaczycie sporo eksploracji (lokacja jest naprawdę ogromna!), kilka nowych elementów w rozgrywce związanych z samochodem oraz trochę strzelania.

Wspomnę tylko, że rozgrywka przedstawia miejscówkę, którą mogliśmy wcześniej zobaczyć na jednym ze zdjęć. Przedstawiony materiał przez kompresję nie prezentuje oczekiwanej jakości, ale jeśli chcecie pobrać gameplay na swój dysk, to możecie skorzystać z tego odnośnika. 

Zainteresowanych zbiorem informacji o Uncharted 4: Krez Złodzieja zapraszam w to miejsce. 


 

[Aktualizacja #1]

  • Embargo było ustalone na 16:00 i Sony opublikowało oficjalną rozgrywkę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Naughty Dog playstation 4 sony uncharted 4: kres złodzieja