Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.04.2016 12:00
Ubisoft (znowu) odnawia znak towarowy Beyond Good & Evil
508V

Ubisoft (znowu) odnawia znak towarowy Beyond Good & Evil

W normalnych warunkach cieszylibyśmy, że jest to oznaka nadciągającego sequela. W przypadku Beyond Good & Evil nie czujemy już nic.

Zero ekscytacji. Produkcja sequela do świetnego Beyond Good & Evil osiągnęła już praktycznie status Duke Nukem Forever. Wyjdzie, kiedy będzie, ale już nikt na to nie czeka, bo wszelka nadzieja umknęła wraz z upływem czasu. Mamy jedynie garść plotek o domniemanym kończeniu gry przez Nintendo.

Warto jednak zauważyć, że Ubisoft zawzięcie nie pozwala tej marce odejść w spokoju i po raz kolejny odnawia znak towarowy. Ciekawy jest jednak fakt, że wniosek złożony do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej wspomina również o produktach takich jak ubrania, gry i zabawki, które związane będą z marką. Mało tego - pojawia się również wzmianka o "komponencie sieciowym'.

Oczywiście może to po prostu oznaczać, że firma zabezpiecza się na wszelki wypadek. Jednak wszystko składa się w pewną spójną całość, gdy pomyślimy w kontekście powyższej plotki. Amiibo i te sprawy...

Pozostaje nam czekać na jakiekolwiek oficjalne informacje.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/01/beyond-good-evil-resurfaces-in-new-ubisoft-trademark-filing/

Tagi: