Kryspin Kras Kryspin Kras 02.04.2016 13:49
Świetna zawartość dema Guilty Gear Xrd -REVELATOR-
661V

Świetna zawartość dema Guilty Gear Xrd -REVELATOR-

Czy są tu jacyś fani Guilty Gear? Jeśli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość! Czeka na Was demo z ogromną zawartością, wystarczy tylko, że złożycie pre-order.

I to się nazywa demo! Znana seria bijatyk Guilty Gear w czerwcu trafi na PlayStation 4 w swojej najnowszej odsłonie - Guilty Gear Xrd -REVELATOR-. Z tej okazji dla zamówień przedpremierowych na PlayStation Store, Arc System Works udostępniło demo tej gry. A w zasadzie sporą część gry!

W demie znajdziemy trzy tryby rozgrywki -  "episode", "versus" oraz "training". Każdy z nich będziemy mogli rozegrać dowolną spośród 20 postaci w grze. Dla przypomnienia, cała gra ma ich mieć 23, więc twórcy zaoferowali nam prawie całą ekipę!

Każda z postaci naturalnie ma swój własny tryb fabularny, w którym będziemy walczyć z kolejnymi oponentami, poznając przy tym historię naszej postaci.

W trybie versus będziemy mogli rozegrać szybki mecz 1 vs. 1, zarówno z drugim graczem jak i z botem. Niestety, multiplayera rozegramy tylko lokalnie

Tryb training to nic innego jak trening, który również możemy rozegrać z znajomym.

Arc System Works zarzuciło demem bardzo dobrym, udostępniając w nim tyle, że nawet Street Fighter V może być zazdrosny ;)

Dzięki użytkownikowi kristoffer1979 za podesłanie informacji!

Źródło: http://www.siliconera.com/2016/04/01/guilty-gear-xrd-revelator-demo-now-ps4-lets-play-20-characters-3-modes/

Tagi: Guilty Gear Xrd -Revelator-