Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2016 20:53
Możliwości personalizacji broni w Escape from Tarkov robią wrażenie. Zobaczcie materiał
876V

Możliwości personalizacji broni w Escape from Tarkov robią wrażenie. Zobaczcie materiał

Battlestate Games coraz to chętniej przedstawia nowe materiały z Escape from Tarkov. Twórcy postanowili zaprezentować możliwości personalizowania broni i mnogość opcji zachwyci największych fanów shooterów. 

Escape from Tarkov może się okazać jedną z największych tegorocznych niespodzianek. Gra powstaje w mało znanej ekipie, ale akurat ta produkcja może dosłownie wrzucić Battlestate Games na szeroką wodę. Pozycja od początku wygląda wybornie, a dzisiaj otrzymaliśmy materiał, który przedstawia możliwości modyfikowania uzbrojenia.

Gracze zmienią dosłownie wszystko – w jednym karabinie możemy wymienić ponad 15 części i tym samym wpłynąć na możliwości zabawki. Zawodnicy podczas poznawania świata, będą zbierać różne przedmioty a później otrzymają możliwość ingerowania we własny sprzęt. Warto tutaj zaznaczyć, że zmiany oddziałają na siłę, odrzut, zasięg, a nawet odgłos broni.

Wygląda to moim zdaniem naprawdę imponująca. Z każdym kolejnym materiałem z Escape from Tarkov, mam nadzieję, że deweloperzy w końcu zapowiedzą wersję na PlayStation 4 i Xboksa One. Studio poinformowało wcześniej, że jest możliwość przygotowania stosownej edycji, ale wierzę, że nie będziemy musieli za długo czekać na ten tytuł.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: