Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2016 15:32
Wystartowała beta Doom. Zobaczcie dynamiczną rozgrywkę
1606V

Wystartowała beta Doom. Zobaczcie dynamiczną rozgrywkę

Szczęśliwcy od dzisiaj mogą sprawdzać najnowszą produkcję id Software, więc w Sieci pojawiają się obszerne materiały przedstawiające rozgrywkę. Gra zapowiada się na dynamiczną ucztę dla fanów między innymi Unreal Tournament. 

id Software kilkukrotnie zapowiadało, że w przypadku Doom (2016) możemy liczyć na długą i wymagającą historię, ale nie możemy zapomnieć o trybie sieciowym. Deweloperzy małymi krokami prezentują poszczególne elementy multiplayera, a od dzisiaj zainteresowani mogą wypróbować zmagania.

Autorzy niestety nie zdecydowali się na otwarte testy, a tylko osoby posiadające kod mogą wypróbować pozycję. Zmagania rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 4:00, a zakończą się w poniedziałek.

W wydarzeniu gracze mogą wypróbować dwie mapy (Fala Gorąca i Świętokradztwo) oraz dwa tryby rozgrywki (DM 6 vs. 6 oraz Wojenna Ścieżka). Studio postanowiło dodać do zabawy demona (Upiór), w którego wcielą się zainteresowani. Podczas zmagań zawodnicy wykorzystają następujące bronie: wyrzutnia rakiet, karabin plazmowy, superstrzelba, karabin wirowy, działko statyczne, ciężki karabin szturmowy i miotacz błyskawic oraz granat odłamkowy, osobisty teleporter, granat wysysający oraz działko Gaussa (super broń).

Poniżej możecie spojrzeć na spory materiał, na którym gracz przedstawia rozgrywkę oraz personalizację postaci. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: