Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2016 14:01
Nawet Amerykanie informują o BioShock: The Collection. Gra zmierza na 3 platformy
722V

Nawet Amerykanie informują o BioShock: The Collection. Gra zmierza na 3 platformy

Sympatycy serii BioShock mogą szykować się na powrót do znanych historii. Kolekcja trzech odsłon z poprzedniej generacji już na pewno zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i ponownie na komputerach osobistych. Kolejna strona klasyfikująca pozycje oceniła tytuł. 

Pod koniec lutego Brazylijczycy ocenili BioShock: The Collection, a później swoje trzy słowa w temacie wypowiedzieli pracownicy odpowiednika z Tajwanu. W sumie już te informacje powinny nam wystarczyć, ale dzisiaj gra pojawiła się na kolejnej witrynie.

Tym razem amerykańsko-kanadyjska organizacja zajmująca się przydzielaniem klasyfikacji wiekowych do gier wydawanych w Stanach Zjednoczonych, czyli znane ESRB wspomina o grze 2K Games. Jest to dość znacząca wiadomość, ponieważ Entertainment Software Rating Board zazwyczaj się nie myli i czasami informuje nas o ciekawych produkcjach przed oficjalną zapowiedzią.

Mam jednak wrażenie, że na oficjalną prezentację musimy jeszcze zaczekać. 2K Games od dawna pracuje nad niezapowiedzianym tytułem, którym podobno jest pełnoprawna kontynuacja BioShocka. Czy w tej sytuacji możemy liczyć na stosowny pokaz na E3? BioShock: The Collection na pewno przygotowałby graczy na premierę. 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/04/01/ersb-lists-details-of-unannounced-bioshock-the-collection

Tagi: 2K Games bioshock collection Take-Two