Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2016 13:30
Darmowe DLC do Tom Clancy's The Division zadebiutuje 12 kwietnia. Poznajcie szczegóły
1050V

Darmowe DLC do Tom Clancy's The Division zadebiutuje 12 kwietnia. Poznajcie szczegóły

Ubisoft przedstawił dokładną zawartość rozszerzenia nazwanego „Najazd”. Paczka przyjemności trafi do graczy w kwietniu, a twórcy przygotowali dla zainteresowanych nowe wyzwania, bronie oraz dodatkowe elementy. 

Francuzi przedstawili wszystkie szczegóły pierwszej, darmowej paczki do Tom Clancy's The Division​. Deweloperzy dotrzymali słowa i przygotowali dla graczy sporo ciekawej zawartości. Na dobry początek warto zaznaczyć, że fani produkcji sprawdzą swoje umiejętności w pierwszym raidzie. Miejscówka nazwana Falcon Lost pozwoli nam odwiedzić obładowaną oprychami oczyszczalnie ścieków.

Tak prezentują się pełne szczegóły nadciągającego DLC:

  • Falcon Lost – pierwszy raid, w którym trafimy do oczyszczalni ścieków. Do wyzwania możemy podejść na dwóch poziomach trudności: hard (dla osób z maksymalnym poziomem doświadczenia) oraz challenge (dla osób, które opanowały tytuł w 101%).
  • Handel – gracze mogą wymieniać się przedmiotami.
  • Sety – cztery zestawy przedmiotów: Sentry’s Call, Striker’s Battle Gear, Path of the Nomad i Technician’s Authority. Każda paczka jest przeznaczona do innego stylu gry.
  • Poziom Agenta – nie podniesiemy poziomu doświadczenia powyżej 30 lvl, ale przez ulepszanie ekwipunku zawodnicy będą potężniejsi.
  • Zaopatrzenie – w Dark Zone pojawią się specjalne paczki, o które będą walczyć gracze. Zaopatrzenie pojawi się w różnych miejscach.
  • Swobodna kamera – po śmierci otrzymamy możliwość swobodnego oglądania poczynań naszych kompanów z drużyny.
  • Wrogowie – przeciwnicy mogą korzystać z mocy dronów. W grze pojawią się również transportery opancerzone.

Wszystkie elementy trafią do produkcji już 12 kwietnia i gracze pobiorą nową zawartość za darmo. 

Źródło: http://blog.ubi.com/free-incursions-dlc-for-the-division-coming-date/

Tagi: dlc dodatek tom clancy's the division Ubisoft