SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2016 14:32
Halo 5: Guardians nie podąży drogą Forza Motorsport 6. Gra nie trafi na PC
652V

Halo 5: Guardians nie podąży drogą Forza Motorsport 6. Gra nie trafi na PC

W ostatnim czasie często otrzymujemy informacje o pojawieniu się ekskluzywnych tytułów z Xboksa One na komputerach osobistych, ale nie musicie się obawiać o Halo 5: Guardians. Sprawę produkcji postanowił skomentować Phil Spencer. 

Na konferencji Build otrzymaliśmy wiele ciekawych informacji dotyczących integracji urządzeń z Windows 10 – Amerykanie latem pozwolą wszystkim zainteresowanym stworzyć devkity oraz korzystać z przygotowywanych aplikacji.

Szef marki Xbox postanowił porozmawiać z dziennikarzami i wyjaśnił zainteresowanym, że nie powinniśmy oczekiwać Halo 5: Guardians na komputerach osobistych. Microsoft nie zamierza patrzeć w przeszłość i woli skupić się na aktualnych projektach:

„Sądzę, że mamy mnóstwo możliwości, jednak nie chcę patrzeć w przeszłość, przykładowo na Halo 5. Chcę przez to powiedzieć, że gra na pewno nie zadebiutuje na PC-tach i ja wolę patrzeć na nasze przyszłe projekty.”

Jest to dobra wiadomość dla sympatyków serii, którzy nie chcą się dzielić, ale mam wrażenie, że w tych słowach pojawia się również drugie dno… W końcu 343 Industries pracuje już nad nowym Halo, więc może ta pozycja trafi jednocześnie na dwie platformy? Czas pokaże.  

Źródło: https://www.vg247.com/2016/03/31/xbox-head-phil-spencer-on-why-you-wont-see-halo-5-on-pc/

Tagi: Halo 5: Guardians microsoft phil spencer